Eco Baltia

Eco Baltia grupa pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no atkritumu savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. Eco Baltia grupas vides apsaimniekošanas uzņēmumi ir veiksmīgi sadzīves atkritumu, būvgružu un dalīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas, kā arī citu vides pakalpojumu sniedzēji privātpersonām un uzņēmumiem.  Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi – „Latvijas Zaļais punkts”, „Eco Baltia vide”, „Eko Kurzeme”, „Jumis”, „PET Baltija”,  „Nordic Plast” un „Eco Teh Baltia”.

Vairāk

Pakalpojumi

Ražotāju atbildības organizācija

Eco Baltia grupas uzņēmums Latvijas Zaļais punkts ir lielākā un pieredzes bagātākā ražotāju atbildības organizācija Latvijā.

Vides pakalpojumi un tirdzniecība

Eco Baltia grupas vides pakalpojummu un tirdzniecības uzņēmumi ir veiksmīgi atkritumu apsaimniekošanas, kā arī citu vides pakalpojumu sniedzēji privātpersonām un uzņēmumiem.

 

 

Otrreizējo izejvielu pārstrāde

Dzērienu plastmasas (PET) pudeļu un polietilēna pārstrādi nodrošina uzņēmumi PET Baltija un Nordic Plast.

Juridiskā adrese:
Maskavas iela 240-3, Rīga, LV-1063
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv