Par mums

"Eco Baltia" pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no atkritumu savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. "Eco Baltia" vides apsaimniekošanas uzņēmumi ir veiksmīgi sadzīves atkritumu, būvgružu un dalīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas, kā arī citu vides pakalpojumu sniedzēji privātpersonām un uzņēmumiem.  Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi – „Latvijas Zaļais punkts”, „Eco Baltia vide”, „Eko Kurzeme”, „Jumis”, „PET Baltija”„Nordic Plast” un „Eco Teh Baltia”.  Latvijā un ārvalstīs tiek apkalpoti vairāk nekā 46 600 klientu.  Grupas uzņēmumi ir vadošie savā darbības jomā un nozīmīgi nodokļu maksātāji pilsētās un reģionos, kuros tie strādā. "Eco Baltia" ir atbildīgs un stabils darba devējs, kam rūp savu tvairāk nekā 800 darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība.

 AS “Eco Baltia” pieder vairākiem akcionāriem: UAB “BSGF Salvus”, kas pārstāv Baltijā lielāko privāto investīciju fondu “INVL Baltic Sea Growth Fund” (52,81%) , Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankai (ERAB) (30,51%), kā arī Mārim Simanovičam (ar SIA “Enrial Holdings” un „Penvi Investment Ltd.” starpniecību) - 16,68% akciju.

Vīzija: Starptautisks vieds vides uzņēmums

Misija: Atrast vērtību katrā lietā

Vērtības:

  • Mērķtiecība
  • Radošums/radoša pieeja
  • Saimnieka attieksme/atbildība
  • Spēja saskatīt un izmantot iespējas
  • Drosme un uzņēmība

 

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

 

 

Juridiskā adrese:
Maskavas iela 240-3, Rīga, LV-1063
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv